Renault · SUV-B segment
Captur
20132026
Kare rengi nesildeki versiyonların ortalama risk bandını gösterir. Nesle tıklayınca versiyonlarına inilir.
Sıfır fiyat listesiEkim 2026
Kampanyalar sayfasında aç- Captur45
Benzinli Mild Hybrid techno mild hybrid EDC 140 hp
₺2.325.000=
Fiyat seyri · Ağustos 2026 – Ekim 2026 · model geneli
En düşük liste fiyatı 2 ayda = %0,0 (2,33 mn ₺ → 2,33 mn ₺).
| Ay | En düşük liste | Kampanyalı | Satır |
|---|---|---|---|
| Ağustos 2026 | 2,33 mn ₺ | — | 1 |
| Ekim 2026 | 2,33 mn ₺ | — | 1 |
II2020–
6 versiyon · ort. risk 39- Captur 1.0 TCe 100 ManuelII · 2020–2022 · Manuel · 1,62 mn ₺25
- Captur E-Tech Hybrid 145II · 2021– · Robotize · 2,39 mn ₺25
- Captur 1.3 TCe 140 EDCII · 2020– · Çift kavrama · 2,16 mn ₺45
- Captur 1.3 TCe 155 EDCII · 2020–2021 · Çift kavrama · 2,09 mn ₺45
- Captur 1.0 TCe 90 X-Tronic (2024 makyaj)II · 2024– · CVT · 2,16 mn ₺46
- Captur 1.5 Blue dCi 115 EDCII · 2020–2022 · Çift kavrama · 1,93 mn ₺47
VersiyonMotorŞanzımanYılTahminiRisk
- Captur 1.0 TCe 100 ManuelCaptur · II · Benzin1.0 TCe 100 hpManuel2020–20221,62 mn ₺25
- Captur E-Tech Hybrid 145Captur · II · Hibrit1.6 E-Tech Hybrid 145 hpRobotize2021–2,39 mn ₺25
- Captur 1.3 TCe 140 EDCCaptur · II · Benzin1.3 TCe 140 hpÇift kavrama2020–2,16 mn ₺45
- Captur 1.3 TCe 155 EDCCaptur · II · Benzin1.3 TCe 160 hpÇift kavrama2020–20212,09 mn ₺45
- Captur 1.0 TCe 90 X-Tronic (2024 makyaj)Captur · II · Benzin1.0 TCe 90 hpCVT2024–2,16 mn ₺46
- Captur 1.5 Blue dCi 115 EDCCaptur · II · Dizel1.5 Blue dCi 115 hpÇift kavrama2020–20221,93 mn ₺47
I2013–2019
4 versiyon · ort. risk 45VersiyonMotorŞanzımanYılTahminiRisk
- Captur 0.9 TCe 90 ManuelCaptur · I · Benzin0.9 TCe 90 hpManuel2013–2019958 bin ₺41
- Captur 1.5 dCi 90 ManuelCaptur · I · Dizel1.5 dCi 90 hpManuel2013–20191 mn ₺43
- Captur 1.5 dCi 90 EDCCaptur · I · Dizel1.5 dCi 90 hpÇift kavrama2013–20191,08 mn ₺46
- Captur 1.2 TCe 120 EDCCaptur · I · Benzin1.2 TCe 115 hpÇift kavrama2013–20191,11 mn ₺48